Ιβάν Solovyov - Ρωσική ποδοσφαιριστής

Ιβάν Solovyov - ένας νέος παίκτης που έχει την εμπειρία του να παίζει για την ομάδα νέων. Αυτό μέσος έχει διανύσει πολύ δρόμο να διανύσει πριν γίνει επαγγελματίας αθλητής. Στο πλαίσιο του «Zenith» της Αγίας Πετρούπολης, έχει ήδη καταφέρει να γίνει ο πρωταθλητής της Ρωσίας κατά την περίοδο 2014-2015. Στο πρωτάθλημα, ο Ιβάν άφησε το πεδίο μερικές φορές.

Έναρξη αθλητικών τρόπο

Ιβάν Solovyov γεννήθηκε στην Καλούγκα. Σε νεαρή ηλικία ο ίδιος και οι φίλοι του άρχισαν να ασχολούνται με το τοπικό σχολείο ποδοσφαίρου. Ο Ιβάν έχει πραγματοποιηθεί με επιτυχία στο κατώτερο περιφερειακές διοργανώσεις. Στην 10η τάξη ενός νεαρού ποδοσφαιριστή κάλεσε τους κτηνοτρόφους της Μόσχας «Ντιναμό». Ιβάν Solovyov αρκετά γρήγορα ταιριάζει στη νέα ομάδα και πήρε μια τακτική στο lineup εκκίνησης. Για την πρώτη ομάδα «Ντιναμό» για πρώτη φορά βγήκε 31η Οκτωβρίου του 2012. Αυτός ο αγώνας κυπέλλου της ομάδας της Μόσχας έπρεπε να συναντηθεί με τον σύλλογο «Κίμκι». Νέοι Solovyev ήρθε στο δεύτερο ημίχρονο και είχε καθαριστεί. Έκανε μια μεγάλη συμβολή στη νίκη σε αυτό το δύσκολο αγώνα.

εμφανίσεις στην Premier League

Ιβάν Solovyev έκανε το ντεμπούτο του στο πιο διάσημο ρωσικό πρωτάθλημα 4 Νοέμβρη 2012 σε ένα παιχνίδι ενάντια στον «Κρασνοντάρ». Αυτό ποδοσφαιριστής βγήκε και πάλι κατά το δεύτερο εξάμηνο. Στα 19 χρόνια του άρχισε να μπει στην αρχική ενδεκάδα του συλλόγου της Μόσχας. Στις αρχές Δεκεμβρίου του ίδιου έτους, ο Ιβάν Solovyov - ποδόσφαιρο, το οποίο χαρακτηρίζεται από πειθαρχία και σκληρή δουλειά, πέρασε ένα πλήρες αγώνα ενάντια Καζάν «Ruby». Club «Ντιναμό» σαρωτική νίκη με σκορ 3: 0, και η νέα ταλέντα έκανε 2 ασίστ. Το 2013, τα δικαιώματα που έχουν αποκτηθεί Solovyov Αγία Πετρούπολη «Zenith». Όμως, σύμφωνα με τη συμφωνία, έκανε τελειώσει τη σεζόν στην «Ντιναμό», και στη συνέχεια μετακόμισε στην Αγία Πετρούπολη. Έκανε το ντεμπούτο του για την ομάδα της Αγίας Πετρούπολης στον αγώνα κυπέλλου εναντίον FC «Τιουμέν» στις 30 Δεκεμβρίου του ίδιου έτους. Ιβάν βγήκε στο δεύτερο ημίχρονο. Δεν θα μπορούσε να σώσει την ομάδα από την ήττα με σκορ 0: 2.

Η μετάβαση στο "Amkar" και συνέχιση της καριέρας

Το 2014, ο Ιβάν Solovyov δόθηκε δανεικός στην περμανάντ «Άμκαρ». Σε αυτήν την εντολή, κάθισε και πάλι στον πάγκο. Στον τομέα αυτό, αυτός ο παίκτης βγήκε μόλις 3 φορές. Κάθε της παραγωγής του ήρθε στο δεύτερο ημίχρονο. Στο τέλος της μισθωτικής περιόδου, επέστρεψε στην Αγία Πετρούπολη. 8 του Νοέμβρη 2014 στο «Zenith», βγήκε στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα με την «Τέρεκ». Αυτό ποδοσφαιριστής δεν μπορούν ακόμα να καταφέρουν να αποκτήσουν πρόσβαση στην αρχική ενδεκάδα των συλλόγων από την Πρέμιερ Λιγκ. Ως εκ τούτου, για την πρώτη ομάδα «Zenith», έπαιξε μόνο 4 αγώνες και το ίδιο και για «Zenith 2». Για την ομάδα νέων από την Αγία Πετρούπολη, έπαιξε 23 αγώνες. Στις αρχές του 2016 Solovyov δόθηκε δανεικός στον σύλλογο «Lahti». Αυτή τη στιγμή, ο παίκτης σημαίνει Voronezh «Torch». Ο μέσος πήρε τον αριθμό 90.

αθλητή Προσωπική ζωή

Ιβάν Solovyov, των οποίων η προσωπική ζωή είναι μεγάλη ανησυχία για το ποδόσφαιρο μαζορέτες μέχρι να παντρευτεί. Έχει ένα φίλο που παρακολουθεί τακτικά εντός έδρας παιχνίδια. Αυτός ο παίκτης μια καλή σχέση με τους οπαδούς και τη διοίκηση σύλλογο. Εργάζεται σκληρά στην προπόνηση και στο μέλλον να εισέλθουν στην ρωσική ελίτ επίπεδο. Ιβάν Solovyov σε 24 χρόνια δεν έχουν καταφέρει να αποκτήσουν πρόσβαση στο πιο διάσημο ρωσικό πρωτάθλημα. Παρά το γεγονός ότι οι ειδικοί του ποδοσφαίρου προβλέψει ένα λαμπρό μέλλον. Έχει εδώ και καιρό στην Αγία Πετρούπολη, χωρίς την κατοχή.